Teraz jest 2017-02-21, 13:14

UWAGA na tą Astrę - czyli "perełki" z portali internetowych

Luźna dyskusja
  • Autor
  • Wiadomość

domino18

Forumowicz

• Imię: Damian
  • Silnik: X18XE1
  • KM: 116
  • Województwo: Mazowieckie
  • Garaż: Domino's QP

Re: UWAGA na tą Astrę - czyli "perełki" z portali internetowych

Post2015-05-06, 19:12

ryba1 napisał(a):bo nie widziałeś auta i bazujesz na opinii kolesia który pisze nie prawdę.mam dowody na to że kłamie i kompletnie się nie zna na mechanice.po za tym jest nr tel wszystko zawsze mówie i fotki są aktualne wiec nie dlaczego się tak pucujecie.kolega fabek szuka jelenia żeby kupić auto za groszę żeby nic nie dokładać.nie aut 15-sto letnich salonowych.

Ale czy ja mówię coś o mechanice samochodu? Nie. Mówię tylko o tym że masz rozbieżności między tym co masz w opisie a tym co masz na zdjęciach no i gdybym ja chciał kupić ten samochód i bym usłyszał że to są stare zdjęcia to równie dobrze można pomyśleć że może oprócz grilla inne mogą być też np. felgi. Ogólnie nie miałbym zaufania do sprzedającego, który nie ma paru minut żeby zdobić aktualne zdjęcia auta które ma zamiar sprzedać. I nie mam nic do Ciebie ani nie popieram Fabka, nie będę uczestniczył w waszej małej wojence po prostu wyraziłem swoje zdanie :)
A tak w ogóle to może koniec o tym samochodzie bo się niezły Off-Topic zrobił. Kto będzie chciał to lepiej niech sam pojedzie, sprawdzi i decyduje czy warto :)

Fabek

Początkujący

• Imię: Fabian
  • KM: 115

Post2015-05-06, 19:19

ryba1 przedstaw te dowody bo sam jestem ciekaw w jakim aspekcie kłamałem na temat Twojego auta.
A jelenia to Ty widać szukasz skoro za tyle wystawiasz ogłoszenia. Ile miesięcy sprzedajesz auto? Jeśli dobrze pamiętam idzie siódmy.

ryba1

Firma

• Imię: Krzysiek
  • Silnik: Z20LET
  • KM: 330-480NM,ZA-200KM
  • GG: 11368882
  • Telefon: Microsoft 640
  • Województwo: Śląskie
  • Garaż: Mój garaż

Post2015-05-06, 20:35

wrócę z podróży służbowej to wstawie foto i pw jakie wysyłasz nie mając pewności.

Fabek

Początkujący

• Imię: Fabian
  • KM: 115

Post2015-05-07, 13:56

ryba1 napisał(a):wrócę z podróży służbowej to wstawie foto i pw jakie wysyłasz nie mając pewności.

Ok czekam, a przy okazji wystawie PW Twoje i Twojej żony z pogróżkami.

nawgi

Początkujący

Post2015-07-02, 12:35

Ja ostatnio sprzedałem Astrę na sprzedajemy.pl. Mają darmowe ogłoszenia, więc nie musiałem się wykosztować jak na otomoto.

marcinGSI

Forumowicz

Post2015-09-13, 22:06

http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-spr ... y7MEn.html

Byłem oglądać tą zanim kupiłem swoją qp.
Nadwozie: Tylny prawy błotnik malowany, szpachlowany, krawędzie przy wlewie i nadkolu nie chlujnie wyprowadzone, zrobione na pół okrągło. Miejscami czujnik wariował a takto po 800+ pokazywał. Drzwi pasażera ponad 300 mikronów, błotnik to samo co z tyłu, popękana szpachla. Reszta auta, łącznie z dachem również grubo ponad 300 mikronów na czujniku, jedynie na błotniku przednim lewym coś koło 150-170. Przy malowaniu nie były demontowane dokładki co skutkuje lakierem w szczelinach łączących zderzak z dokładką. Spoiler na klapie popękany i sklejony klejem do szyb. 2 szyby z tego co kojarze bodajże lewe z 2010 roku. Z tego co zapewniał sprzedający to był 2 właścicielem w Polsce, jak się okazało po przejrzeniu karty pojazdu, był już 4. Auto posiada już 3,5 roku, pozostałem 1,5 roku, w kraju miało 3 właścicieli. Pewnie sie zorientowali co kupili i pchali do żyda hehe. Kierownica od anglika, tak samo jak felgi (lub same dekielki). Opony bardzo słabe, brak zimówek, środek w średnim stanie. Założone te kremowe mieszki, które pasują jak świni siodło, skóra zaniedbana. Mechanicznie się nie wypowiem bo nie było nawet sensu odpalać.

marcinGSI

Forumowicz

Post2015-09-22, 13:16

http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-ber ... y53Vt.html

ostatnio była za 9900 i w opisie było napisane, że dymi na biało.

HOPE83

Przyjaciel

• Imię: bartek
  • Silnik: X20XEV
  • KM: 136
  • GG: 2773322
  • Telefon: 6700
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Garaż: mój potworek X20XEV - THE END

Post2016-08-27, 20:16

http://olx.pl/oferta/astra-g-recaro-car ... 0867924833

ktoś kojarzy????
Jak dobrze poznaje auto ŁYSEGO od nas z forum PIMPWAGON?????
Co sie tym autem stało???
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic