Teraz jest 2017-01-23, 17:51

Proponowane radioodtwarzacze

Moderatorzy: Dąbek, Dziadek

• Autor
  • Wiadomość

qp_seba_qp

Forumowicz

Re: Proponowane radioodtwarzacze

Post2016-10-17, 23:06

Ja dzisiaj zobaczyłem że mam kim 120y, nawet nie wiedziałem że jest 122 ale w każdym razie mój starszy model normalnie ciągnął flac i nigdy mi się nic nie zawiesił o a podświetlenie idealnie pasuje pod te z astry :-)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Dresiarz11

Początkujący

• Imię: Michał
  • Silnik: Z14XEP
  • KM: 90
  • Województwo: Pomorskie

Post2016-10-18, 22:00

No to zamawiam :P dzięki za pomoc :D Btw tego podświetlenia najbardziej się martwiłem :D

wiggly

Początkujący

• Imię: Damian
  • Silnik: Z16SE
  • KM: 84
  • Województwo: Podkarpackie

Post2016-11-02, 07:46

Hej. Szukam radyjka z flac+bluetooth+możliwość podłączenia telefonu/odtwarzacza no i z możliwością sterowania z kierownicy.

W oko wpadł mi model Kenwood KDC-BT500U. Zdaje się, że spełnia wszystkie wymagania, ale nie mogę znaleźć sensownych opinii na jego temat. Ktoś miał do czynienia z tym ustrojstwem?

ulmi

Klubowicz

• Imię: Grzegorz
  • Silnik: X16XEL
  • KM: 101
  • GG: 4568214
  • Telefon: xiaomi redmi 3 PRO
  • Garaż: ASTRA kombi by ulmi ( nakładki str 40 )

Post2016-11-03, 10:23

wiggly jak masz teraz seryjne radio to co nie włożysz to zagra duzo lepiej nawet na seryjnych glosnikach

potem bedzie Ci malo i zmienisz przedni zestaw na odseparowany a dalej wygluszenie ( przod/tył) potem bagaznik ( wzmak + sub + grube kable ) i dopiero wtedy bedzesz zadowolony :P

Jak lubisz bawic sie w ustawienia audio i jestes audiofilem to szukaj Alpine ze sredniej półki

wiggly

Początkujący

• Imię: Damian
  • Silnik: Z16SE
  • KM: 84

Post2016-11-03, 11:24

Mam jakiegoś kiepskiego soniaka, ale gra to dość kiepsko. O głośnikach myślałem, żeby od razu zmienić, ale chyba sprawdzę jak to będzie grać jedynie po zmianie radia. Spodziewam się, że będzie lepiej jeśli chodzi o dźwięk sam w sobie, ale chodzi mi bardzie o pozostałe właściwości czy są używalne czy to tylko papierowy "ficzer". Bo czytam o różne recenzje i testy i tutaj niby BT jest, ale paruje radio tylko z wybranymi telefonami lub jakość rozmów fatalna, flac niby odtwarza, ale też są jakieś niedoróbki. Pytam głównie pod tym kątem. Poszukam jeszcze czegoś podobnego od Alpine bądź JvC i pewnie się na coś zdecyduje, ten Kenwood to był pierwszy traf bo i na papierze wygląda nieźle i cenowo chyba przyzwoicie, choć i tak będę musiał dołożyć do kontrolera kierownicy.
Poprzednia strona

Powrót do Car Audio & Alarm