Teraz jest 2017-01-21, 05:23

przyciemnianie tylnych lampek

Moderatorzy: Michau, Pstry, Marcin, Binio

• Autor
  • Wiadomość

jammo

Forumowicz

• Imię: Janusz
  • Silnik: Z16SE
  • KM: 84
  • Telefon: komórkowy
  • Województwo: Podkarpackie

Re: przyciemnianie tylnych lampek

Post2016-04-18, 10:37

Ja zrobiłem takim Obrazek
Praktycznie mogłoby być po pryśnięciu 1 raz , ale dałem delikatnie dwa razy i lekka polerka potem.
Na dwukrotne malowanie lamp w HB wystarczy puszka 150 ml.

avinx

Początkujący

• Imię: Grzesiek
  • Silnik: Z14XE
  • KM: 90
  • Telefon: Xiaomi Redmi Note 3

Post2017-01-01, 17:03

Koledzy, chciałbym przyciemnić tylne lampy w mojej białej astrze. Polecacie folię czy sprey? Nie chcę strasznie mocno przyciemniać, na pewno jaśniejsze niż tu: http://i678.photobucket.com/albums/vv14 ... G_3267.jpg
Czy policja mocno się spina o takie lampy? Czy przednie lampy też można przyciemnić nie tracąc na widoczności?

LuMpY

Moderator

• Imię: Maciek
  • Silnik: X20DTL
  • KM: 82
  • Województwo: Małopolskie
  • Garaż: Astra G 2.0 DTL by LuMpY

Post2017-01-02, 08:36

policja spina się o brak odblasków w tylnych lampach, o samo przyciemnienie raczej nie jeśli jest w granicach rozsądku

przednie lampy to inna bajka, jeśli trafisz na sumiennego policjanta to dowód poleci

co do malowania to lepszy sprej ponieważ sam decydujesz o tym jak mocno ma być przyciemnione malując kolejną warstwę a jeśli będzie za ciemno to zmywasz wszystko i od nowa malujesz - sam tak robiłem kiedyś

jammo

Forumowicz

• Imię: Janusz
  • Silnik: Z16SE
  • KM: 84
  • Telefon: komórkowy

Post2017-01-04, 13:27

avinx napisał(a):Koledzy, chciałbym przyciemnić tylne lampy w mojej białej astrze. Polecacie folię czy sprey? Nie chcę strasznie mocno przyciemniać, na pewno jaśniejsze niż tu: http://i678.photobucket.com/albums/vv14 ... G_3267.jpg
Czy policja mocno się spina o takie lampy? Czy przednie lampy też można przyciemnić nie tracąc na widoczności?

Witaj , co do przyciemniania to raczej tylko specjalny spray do przyciemniania lamp.Rozmawiałem z kolegom prowadzącym stację kontroli pojazdów na ten temat , więc powiedział , że jeżeli już coś to tylko spray, żadne folie .Sam u siebie robiłem tył sprayem i jest ok . Jak wyjdzie za ciemno to polerka i jest jaśniej, jak mało to dajesz dodatkową warstwę , możesz też w każdej chwili zmyć całość rozpuszczalnikiem, pozdrawiam.
Masz fotkę jak u mnie wyszedł tył po sprayu.

Obrazek

co do przodu to najrozsądniejszą opcją jest zmiana lamp, nawet na zamiennik firmy DEPO jak u mnie.

Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Nadwozie