Teraz jest 2017-01-23, 03:31

Aśka by Ari

Moderator: wawrzula

• Autor
  • Wiadomość

Ari

Forumowicz

• Imię: Artur
  • Silnik: X12XE
  • KM: 75
  • GG: 8034996
  • Województwo: Śląskie
  • Garaż: Aśka by Ari

Re: Aśka by Ari

Post2014-07-03, 19:43

Dzięki wielkie wszystkim którzy zainteresowali się moim problemem i starali się pomóc.
Oddałem Aśkę na warsztat, koszt naprawy wyniósł mnie 150zł co uważam za akceptowalną kwotę ;)
Do zobaczyska na drodze :)

kamilpete

Forumowicz

• Imię: Kamil
  • Silnik: Z18XE
  • KM: 125

Post2014-07-04, 05:45

Artur my musimy sie zgadac gdzies w miescie bo z checia bym zobaczył twoje cudo ;)

Ari

Forumowicz

Post2015-03-25, 12:34

Witam serdecznie po bardzo długiej nieobecności.
W odnalezieniu tematu musiałem poprosić o pomoc archeologów ponieważ temat delikatnie rzecz ujmując zakurzył się.
Temat został bardzo przeze mnie zaniedbany ponieważ od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zmiany auta. Postanowiłem jednak jeszcze przez rok pobujać się Aśką i zmienić co nieco.
Na pierwszy ogień idą felgi które zostaną odświerzone i całkiem prawdopodobne jest, że zostaną pomalowane.
Poza tym planuję zmienić tylne lampy na te z wersji njoy, czyli na seryjne ciemne. Jeżeli ktoś posiada takowe lampki na sprzedaż albo widział gdzieś ciekawą aukcję to będę wdzięczny za info.
Trzecia zmiana jaką planuję to wymiana taporetów tzn foteli na te z wersji Sportiv albo na jakiekolwiek inne z podparciem i regulacją wysokości. Tutaj znowu zwracam się do forumowiczów i pomoc. Jeżeli widzieliście gdzieś ciekawą aukcję to proszę o info.
Planuję również zmienić grill, na jeszcze nie wiem jaki. Halogeny zrobić bardziej żółte i to chyba tyle.
Podczas mojej nieobecności wymieniłem termostat, dzięki czemu Aśka zagrzewa się w kilka minut. Oczywiście jak co roku wymieniłem olej i filtry i to chyba tyle.
Pozdrowienia dla wszystkich ;)

Ari

Forumowicz

Post2016-09-03, 12:37

Witam wszystkich i jednocześnie żegnam. Od dłuższego czasu projekt stał w miejscu ponieważ rozglądałem się za czymś nowym. Padło na Astre H OPC.
Kilka dni temu moja poprzednia Aśka odjechała i nie jedna łezka już popłynęła...Żal jest wielki i długo nie przeminie. Było to moje pierwsze auto i włożyłem w nie całe serce. Ale nie będę już przedłużał, jeszcze raz wszystkich gorąco pozdrawiam! Będę do Was na pewno zaglądał.
Zapraszam również na forum Astry H na którym za niedługo powinna pojawić się moja nowa Astra.

Pozdrawiam

Obrazek
Obrazek

LuMpY

Moderator

• Imię: Maciek
  • Silnik: X20DTL
  • KM: 82
  • Województwo: Małopolskie
  • Garaż: Astra G 2.0 DTL by LuMpY

Post2016-09-04, 10:36

ja sobie nie wyobrażam jak ja bym się czuł w takiej sytuacji ale puki co mi to nie grozi :P

temat zamykamy czy zostaje na poczet up'ów nowego nabytku? :)
Poprzednia strona

Powrót do Zakończone projekty