Teraz jest 2017-01-19, 17:55

Style tuningu

Moderatorzy: Michau, Pstry, Marcin, Binio

• Autor
  • Wiadomość

YoYo

Przyjaciel

• Imię: Filip
  • Silnik: X20XEV
  • KM: 115..
  • GG: 23386686
  • Telefon: 693867153
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie
  • Garaż: Coombi Yoyo - NOWE FOTY

Re: Style tuningu

Post2011-11-06, 16:33

wiem że to gazetka :D nie no co ty.. lepiej palnij ją na czarno

BartoszzG

Forumowicz

Post2012-04-20, 18:58

pomysł fajny, ale pisany szybko i po łebkach. z kilkoma rzeczami zgodzić się nie mogę, np w stylu JDM - po pierwsze JDM to nie styl tuningu, JDM Style - owszem. po drugie - ostatnie zdanie - "W stylu tym nie ważne są osiągi a LOGO." są całkowitą nieprawdą. sens JDM Style zamyka się w jednym zdaniu - function over fashion. 90% modyfikacji podyktowane jest polepszaniem osiągów, dlatego do Hond Civic nie montuje się 17" felg, a najwyżej 16" chociaż najczęściej 15", bo są lżejsze. tak samo zawieszenia - nie obniża się dla obniżania, tylko zakłada się Teina dla lepszego prowadzenia. mógłbym tak długo długo, bo fascynuje się tym stylem od około 3 lat. już nawet miałem jechać po zadbane EK3 od forumowicza civic6g.pl ale pojawił się bobasek :) więc padło na Astrę.

podsumowując. idea naprawdę dobra, ale lepiej będzie jak każdy kto jest w stanie napisać o danym stylu więcej niż 3 zdania powinien się wypowiedzieć, a moderatorzy albo założyciel tematu sklecić wszystko w całość, w pierwszym poście.

jak znajdę na kompie artykuł o JDM Style, który pisałem dla regionalnego forum to go wkleję, jak nie to napiszę jeszcze raz którejś nocki :) mogę też opisać Bippu oraz hella flush, który został całkowicie pominięty :)

Pstry

Klubowicz

• Imię: Patryk
  • Silnik: X20DTL
  • KM: 82
  • GG: 4801907
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Post2012-04-20, 19:11

Po to temat jest otwarty, żeby w nim dyskutować.

Liczymy że reallyman będzie go edytował, jeśli jakaś opcja znajdzie poparcie.

Tak powstaje większość artykułów na forum.
Poprzednia strona

Powrót do Ogólne pytania