Astra G Club Polska on Facebook

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
astra g diesel darmowe przegląd i wymiana ramy pod silnikiem 
Autor Wiadomość
Forumowicz

Imię: Karol
Silnik: Z17DTL
KM: 80
Telefon: Nokia 5230
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Garaż: caravan 1.7 CDTi Z163
Post Re: astra g diesel darmowe przegląd i wymiana ramy pod silnikiem
Byłem, zgłosiłem powiedzieli o 13:00 ze oddzwonią.

Jestem akurat po telefonie, dowiedziałem się że jest potrzebna jakaś zgoda mistrza z ASO dlatego że już naprawiali ten element.

Odpowiedziałem że zostało to przeprowadzone w sposób nie staranny stąd moja wizyta u nich i reklamacja usługi.

Czekam do jutra na dalszą diagnozę - pozdro

2011-06-09, 16:50

Polecamy Wam:

2011-06-09, 17:49
Forumowicz

Imię: .......
Silnik: X12XE
Województwo: Dolnośląskie
Cytuj:
Ale do kogo personalnie Ty masz pretensje ? Czy to jest oficjalna strona Opla ?

A jak myślisz? Do tych którzy wiedzieli o tym od ponad roku i nie mieli zamiaru poinformować szerzej forumowiczów. To obsłudze forum powinno zależeć na odbiorze forum i treściach jakie się tu znajdują.
Czy to musi być oficjalna strona Opla, żeby poza tematami o dupie Maryny powstawały tematy np. informujące o akcjach serwisowych? A może ja się mylę i to nie jest forum poświęcone Astrze G?! Może to forum kółka różańcowego, albo nieoficjalne forum użytkowników portalu Fotka.pl?!

Cytuj:
Zrób co dla forum i użytkowników, a potem dopiero wymagaj i zgłaszaj swoje roszczenia.

No to już bezczelność!!!
K**wa każde info jakie zdobędę, od razu przekazuję na forum. W dziale z linkami dałem m.in. dekoder dla VIN, który jak dotąd był tajny i dostępny tylko dla klubowiczów. Pomagam ludziom na PW, udzielam się w praktycznie każdym temacie w którym mogę coś wnieść - i to jeszcze Twoim zdaniem mało?
640 postów, z czego ponad 17% w temacie "Zakup OPLA ASTRY G - (wszystkie wersje nadwoziowe) - PORADY". Myślisz, że dla kogo to robię, jak nie dla forumowiczów?! Za poświęcony czas nie dostałem ani złotówki, nie jestem w żadnej super grupie która ma dostęp do tajnych działów. To może oświeć mnie co należy zrobić, żeby mieć prawo "czegoś wymagać". Może mam Ci zapłacić za lansowanie się tabliczką moderator i wtedy będzie OK?!

2011-06-09, 17:49
Astra-minator

Imię: Marcin
Silnik: Z32SE
KM: 2??
GG: 702277
Województwo: Łódzkie
Garaż: Astra G v6 by Steru str. 73 aktualizacja :)
dejko po pierwsze wyhamuj z emocjami i uważaj na swój język bo używanie wulgaryzmów na forum jest karane.

Po drugie każdy kto ma dostęp do takiej czy innej informacji może zamieścić na forum temat i napisać, że się czegoś dowiedział czego dowodem jest ten temat. Gdybyśmy tak każdy temat przenosili bo może się komuś przydać to w strefie klubowej nie byłoby nic, nie jesteśmy, jak już zostało zaznaczone, oficjalnym forum opla nie pracujemy w ich PR więc nie musi być dla nas priorytetem informowanie o tym co się ktoś gdzieś dowiedział. Informacje te pewnie nie były zastrzeżone i w mediach pojawiały się jakieś wzmianki, a nawet i w samych ASO można się pewnie dowiedzieć. Czy to nasza wina, że przeglądów nie wykonujesz w ASO albo nie wykonujesz tam napraw itp.? Gdybyś to robił pewnie byś się dowiedział. Forum skupia ludzi, których łączy pasja, a zwyczajnie pewnie nikt nie zwrócił uwagi na to, że dany temat leży akurat w tym czy innym dziale i zapewniam Ciebie i całą resztę, że nie było to ukryte info przed osobami < klubowicz bo niby po co?

Co do Twojego komentarza odnośnie Binia jego pracy i zasług oraz tego, że się lansuje bo jest moderatorem to lepiej szybko się zastanów co napisałeś i przeproś Mariusza bo jego zasługi dla klubu są niepodważalne i w wielu sprawach jego pomoc jest, była i będzie nieoceniona. Ciężko o ludzi, którzy za dziękuję, a często i bez tego poświęcają się w taki sposób i w takim wymiarze.

Nie ujmuję Twoich zasług bo również pomagasz innym forumowiczom ale zastanów się lepiej co za głupoty na forum wypisujesz.

Kończąc ten beznadziejny spór proszę o nie robienie Offtopica i powrócenie do pierwotnego tematu.

VI Zlot AGC 29.04-02.05.2011 Wąsosze
I miejsce - w konkursie znajomości przepisów ruchu drogowego
II miejsce - 1/4 mili kategoria MINI
II miejsce - w konkursie na najładniejsze auto kategoria HTB/Sedan
II miejsce - w konkursie na najładniejsze wnętrze

II miejsce - w konkursie na najładniejszą felgę - V Zlot AGC 24.09-26.09.2010 Wąsosze
II miejsce - w konkursie na najładniejszą felgę - IV Zlot AGC 30.04-03.05.2010 Bełchatów
I miejsce - w konkursie na najładniejsze auto zlotu - 05.12.2009 Łódź
III miejsce - w konkursie na najładniejszą felgę - III Zlot AGC 25-27.09.2009 Czaplinek

AGC Łódź
Boss regionalny województwo łódzkie

Projektowanie witryn internetowych

2011-06-09, 19:19
Zobacz profil WWW
VIP

Imię: Artur
Silnik: Z20LET
KM: 200 TFSI
Telefon: 997
Garaż: arti @ bertone
Moim zdaniem Panowie Wasz wkład w życie jak i info na forum jest nieoceniony i szkoda byłoby, gdyby niefortunna wymiana zdań zmieniła to...
Liczę na to, że forum nadal będzie mogło się rozwijać dzięki Waszemu zaaangażowaniu i wiedzy.

VI Zlot AGC
I miejsce - w konkursie na najładniejsze QP/cabrio
III miejsce - w konkursie na najładniejsze auto
III miejsce - w konkursie na najładniejszą felgę
IV Zlot AGC
I miejsce - w konkursie na najładniejsze auto
I miejsce - w konkursie na najładniejszą felgę
II miejsce - w konkursie na najładniejsze wnętrze
III Zlot AGC
I miejsce - w konkursie na najładniejsze wnętrze
II miejsce - w konkursie na najładniejszą felgę
III miejsce - w konkursie na najładniejsze auto
II Zlot AGC
I miejsce - 1/4 mili klasa 1.8
I Zlot AGC
I miejsce - w konkursie na najładniejsze auto
II miejsce - w konkursie wiedzy

2011-06-09, 21:23
Forumowicz

WAZNE :

Ma ktoś fotki swoich sanek i w jaki sposob ASO argumentowalo ze dokonali wymiany a nie konserwacji.

PILNE

Swoje fotki dodam wieczorem - u mnie druga konserwacja i nawet niczego nie podpisywalem wiec spytalem otwarcie czy boją sie tego ze spierd**** ostatnio i teraz nie mam podpisywac, postraszylem ich rowniez Opel Polska bede sie z nimi kontaktowal

2011-06-10, 17:19
Klubowicz

Imię: Artur
Silnik: --- wybierz ---
KM: 140
Województwo: Świętokrzyskie
Garaż: Asztra 1.7DTi by Arczi89 - 93 KM, 215 Nm
tzn ja dostałem cały formularz z potwierdzeniem wymiany. A wyglądało to tak że podnieśli auto zdjęli płytę i zobaczyli rdzę. Umówiliśmy się na wymianę. Po wymianie podpisałem im papiery że zrobili co zrobili i hejka. (nówki sanie śruby gumy) Przez jakiś czas błyszczał pod spodem ;) a i teraz są ładne czarne ;)

2011-06-10, 17:33
Forumowicz

Imię: Darek
Silnik: X17DTL
KM: 180000
GG: 1920164
Ja już się umówiłem z serwisem na poniedziałek , pan sprawdził numer VIN i zaprosił na badanie w Świdnicy. Jak będę po to dam znać jak to wyglądało . Mam nadziej że nie będzie komplikacji bo w czwartek czeka mnie trasa 900 KM :niepewny:

2011-06-10, 21:33
Forumowicz

Imię: Mariusz
KM: o dużo za mało :/
Województwo: Śląskie
Garaż: Turbo SZYBKI'ego
No a mi nie wymienili tylko pomalowali jakimś sprayem ale dzisiaj się za to zabieram i myślę że za miesiąc znowu zawitam w ASO z reklamacją bo efekt ich pracy mocno średni pomalować nie dokładnie wyczyszczone ze rdzy spawy i to tylko od dału a cholera wie co się tam od góry dzieje?? Także dzisiaj papier ścierny i jadę z tym koksem a woda już zrobi swoje :) trochę to nie uczciwe ale moim zdaniem skoro mają to zrobić dobrze to nich demontują sanki i robię tak jak się należy, od tego zależy bezpieczeństwo bo w miejscu korozji trzymają się wahacze.

2011-06-11, 05:30
Forumowicz

U mnie wygląda to tak :

Zdjęcie 3 i 2 od końca to po "zrobieniu" tylko w tych miejscach jeszcze na to popsikali bialym czyms i czarną gumą ale tylko na tych odcinkach nigdzie wiecej.

Dzwonilem do GM, mam zlozyc sprawe i bedą dzwonic wyjaśniać z ASO w CB oraz ze mną kontaktować co dalej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

2011-06-13, 16:07
Klubowicz

Imię: Paweł
Silnik: X20DTL
KM: 82
Garaż: Black Classic
też bylem w aso i dostane nowe sanki moje chyba nie wyglądają tak źle. wg mnie to twoje są do wymiany z czymś takim to strach jeździć. Ja bym nie odpuszczał. Mam nadzieję, że Tobie też wymienią

2011-06-13, 16:17
Forumowicz

pikar133 napisał(a):
też bylem w aso i dostane nowe sanki moje chyba nie wyglądają tak źle. wg mnie to twoje są do wymiany z czymś takim to strach jeździć. Ja bym nie odpuszczał. Mam nadzieję, że Tobie też wymienią

Nasze ASO to SYF i przepraszam modów ale takich szmaciarzy jeszcze nie widziałem.

Tlumaczę gościowi w krawacie że to juz bylo raz robione, wiec i szlifowane. Jego odpowiedz to taka. Co pan taki mądry jest, kupił pan nowe, nie sprowadził pan więc o co chodzi. Robi pan przeglądy w ASO ?

Szczena mi opadła

2011-06-13, 16:20
Klubowicz

Imię: Paweł
Silnik: X20DTL
KM: 82
Garaż: Black Classic
ostatnio dużo słyszałem o serwisach i w życiu bym tam nie oddał gdybym nie musiał wole robić auto u zaufanego mechanika przynajmniej wiem, że to zrobi a w ASO nie zawsze tak jest... tylko mieć nadzieje zrobią to dobrze.

2011-06-13, 21:32
Forumowicz

Imię: Mariusz
KM: o dużo za mało :/
Województwo: Śląskie
Garaż: Turbo SZYBKI'ego
W Rybniku chyba rzadko ktoś się z tym zgłasza bo gościu co przyjmował moje auto szukał po segregatorach co mają dokładnie zrobić i z mojej osłony silnika nie zdjęli tej "gąbki" także trochę wody i mam to samo poza tym nie wyczyścili dobrze rdzy i pomalowali jakimś lipnym sprayem moim zdaniem fuszerka ale jeszcze się do nich zgłoszę tym razem zażądam potwierdzenia wykonanie usługi bo trochę zdziwiło mnie że jest to tak robione na "gębę" zajmowałem się trochę obsługą floty w mojej firmie i takie rzeczy w VW czy skodzie są nie do pomyślenia zawsze dostawaliśmy dokładny opis co gdzie kiedy za ile i ile było zużyte a tutaj kompletnie nic i jak się teraz odwołać że juz się u nich było ??

2011-06-13, 21:48
Forumowicz

Imię: Darek
KM: 180000
GG: 1920164
Byłem dzisiaj właśnie na przeglądzie ramy w ASO Świdnica i w sumie to chłopcy tam się nie przemęczyli. Po pierwsze wiadomo klient nie może wchodzić na teren warsztatu serwisowego wiec nawet nie mogłem obejrzeć tej ramy ani pogadać z mechanikami , przez szybę tylko widziałem jak podnieśli auto , odkręcili najpierw po prawej stronie osłonę później po drugiej i założyli spowrotem i to koniec oględzin :zdegustowany: Pan na recepcji stwierdził że wszystko jest ok i oddał kluczyki do auta i do widzenia .
To jest parodia nie serwis ASO :wstyd: To ja już więcej się dowiem do garażowca mechanika niż w tych zasranych ASO

2011-06-13, 22:14
Forumowicz

SZYBKI napisał(a):
W Rybniku chyba rzadko ktoś się z tym zgłasza bo gościu co przyjmował moje auto szukał po segregatorach co mają dokładnie zrobić i z mojej osłony silnika nie zdjęli tej "gąbki" także trochę wody i mam to samo poza tym nie wyczyścili dobrze rdzy i pomalowali jakimś lipnym sprayem moim zdaniem fuszerka ale jeszcze się do nich zgłoszę tym razem zażądam potwierdzenia wykonanie usługi bo trochę zdziwiło mnie że jest to tak robione na "gębę" zajmowałem się trochę obsługą floty w mojej firmie i takie rzeczy w VW czy skodzie są nie do pomyślenia zawsze dostawaliśmy dokładny opis co gdzie kiedy za ile i ile było zużyte a tutaj kompletnie nic i jak się teraz odwołać że juz się u nich było ??

Napisz pismo do GM opel@opel.com.pl numer VIN kiedy byłeś, numer auta i opisz sprawę

Steel napisał(a):
Byłem dzisiaj właśnie na przeglądzie ramy w ASO Świdnica i w sumie to chłopcy tam się nie przemęczyli. Po pierwsze wiadomo klient nie może wchodzić na teren warsztatu serwisowego wiec nawet nie mogłem obejrzeć tej ramy ani pogadać z mechanikami , przez szybę tylko widziałem jak podnieśli auto , odkręcili najpierw po prawej stronie osłonę później po drugiej i założyli spowrotem i to koniec oględzin :zdegustowany: Pan na recepcji stwierdził że wszystko jest ok i oddał kluczyki do auta i do widzenia .
To jest parodia nie serwis ASO :wstyd: To ja już więcej się dowiem do garażowca mechanika niż w tych zasranych ASO

Jedź jeszcze raz, zrób fotki i poproś o opinie na piśmie - ja tak zrobię, muszę się tylko ogarnąć. Nie mogą zabronić ci zobaczenie tego i zrobienia swojej dokumentacji. Jak masz wolny kanal to sam zrob fotki. 10 srub w osłonie i po 1 w nadkolach i oslona spada wiec filozofii nie ma.

2011-06-14, 08:23
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona