Teraz jest 2016-07-27, 04:40

astra g diesel darmowe przegląd i wymiana ramy pod silnikiem

Moderatorzy: Michau, Pstry

• Autor
  • Wiadomość

Steru

Administrator

• Imię: Marcin
  • Silnik: Z32SE
  • KM: 2??
  • GG: 702277
  • Województwo: Łódzkie
  • Garaż: Astra G v6 by Steru

Re: astra g diesel darmowe przegląd i wymiana ramy pod silnikiem

Post2011-06-09, 19:19

dejko po pierwsze wyhamuj z emocjami i uważaj na swój język bo używanie wulgaryzmów na forum jest karane.

Po drugie każdy kto ma dostęp do takiej czy innej informacji może zamieścić na forum temat i napisać, że się czegoś dowiedział czego dowodem jest ten temat. Gdybyśmy tak każdy temat przenosili bo może się komuś przydać to w strefie klubowej nie byłoby nic, nie jesteśmy, jak już zostało zaznaczone, oficjalnym forum opla nie pracujemy w ich PR więc nie musi być dla nas priorytetem informowanie o tym co się ktoś gdzieś dowiedział. Informacje te pewnie nie były zastrzeżone i w mediach pojawiały się jakieś wzmianki, a nawet i w samych ASO można się pewnie dowiedzieć. Czy to nasza wina, że przeglądów nie wykonujesz w ASO albo nie wykonujesz tam napraw itp.? Gdybyś to robił pewnie byś się dowiedział. Forum skupia ludzi, których łączy pasja, a zwyczajnie pewnie nikt nie zwrócił uwagi na to, że dany temat leży akurat w tym czy innym dziale i zapewniam Ciebie i całą resztę, że nie było to ukryte info przed osobami < klubowicz bo niby po co?

Co do Twojego komentarza odnośnie Binia jego pracy i zasług oraz tego, że się lansuje bo jest moderatorem to lepiej szybko się zastanów co napisałeś i przeproś Mariusza bo jego zasługi dla klubu są niepodważalne i w wielu sprawach jego pomoc jest, była i będzie nieoceniona. Ciężko o ludzi, którzy za dziękuję, a często i bez tego poświęcają się w taki sposób i w takim wymiarze.

Nie ujmuję Twoich zasług bo również pomagasz innym forumowiczom ale zastanów się lepiej co za głupoty na forum wypisujesz.

Kończąc ten beznadziejny spór proszę o nie robienie Offtopica i powrócenie do pierwotnego tematu.

GRZEGORZ

2011-06-09, 21:23

arti

VIP

• Imię: Artur
  • Silnik: Z20LET
  • KM: 200 TFSI
  • Telefon: 997
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie
  • Garaż: arti @ bertone

Post2011-06-09, 21:23

Moim zdaniem Panowie Wasz wkład w życie jak i info na forum jest nieoceniony i szkoda byłoby, gdyby niefortunna wymiana zdań zmieniła to...
Liczę na to, że forum nadal będzie mogło się rozwijać dzięki Waszemu zaaangażowaniu i wiedzy.

himtok

Forumowicz

• Imię: Karol
  • Silnik: Z17DTL
  • KM: 80
  • Telefon: Nokia 5230
  • Garaż: caravan 1.7 CDTi Z163

Post2011-06-10, 17:19

WAZNE :

Ma ktoś fotki swoich sanek i w jaki sposob ASO argumentowalo ze dokonali wymiany a nie konserwacji.

PILNE

Swoje fotki dodam wieczorem - u mnie druga konserwacja i nawet niczego nie podpisywalem wiec spytalem otwarcie czy boją sie tego ze spierd**** ostatnio i teraz nie mam podpisywac, postraszylem ich rowniez Opel Polska bede sie z nimi kontaktowal

Arczi89

Klubowicz

Post2011-06-10, 17:33

tzn ja dostałem cały formularz z potwierdzeniem wymiany. A wyglądało to tak że podnieśli auto zdjęli płytę i zobaczyli rdzę. Umówiliśmy się na wymianę. Po wymianie podpisałem im papiery że zrobili co zrobili i hejka. (nówki sanie śruby gumy) Przez jakiś czas błyszczał pod spodem ;) a i teraz są ładne czarne ;)

Steel

Forumowicz

• Imię: Darek
  • Silnik: X17DTL
  • KM: 180000
  • GG: 1920164
  • Województwo: Dolnośląskie

Post2011-06-10, 21:33

Ja już się umówiłem z serwisem na poniedziałek , pan sprawdził numer VIN i zaprosił na badanie w Świdnicy. Jak będę po to dam znać jak to wyglądało . Mam nadziej że nie będzie komplikacji bo w czwartek czeka mnie trasa 900 KM :niepewny:

SZYBKI

Forumowicz

• Imię: Mariusz
  • Silnik: X17DTL
  • KM: o dużo za mało :/
  • Województwo: Śląskie
  • Garaż: Turbo SZYBKI'ego

Post2011-06-11, 05:30

No a mi nie wymienili tylko pomalowali jakimś sprayem ale dzisiaj się za to zabieram i myślę że za miesiąc znowu zawitam w ASO z reklamacją bo efekt ich pracy mocno średni pomalować nie dokładnie wyczyszczone ze rdzy spawy i to tylko od dału a cholera wie co się tam od góry dzieje?? Także dzisiaj papier ścierny i jadę z tym koksem a woda już zrobi swoje :) trochę to nie uczciwe ale moim zdaniem skoro mają to zrobić dobrze to nich demontują sanki i robię tak jak się należy, od tego zależy bezpieczeństwo bo w miejscu korozji trzymają się wahacze.

himtok

Forumowicz

• Imię: Karol
  • Silnik: Z17DTL
  • KM: 80
  • Telefon: Nokia 5230
  • Garaż: caravan 1.7 CDTi Z163

Post2011-06-13, 16:07

U mnie wygląda to tak :

Zdjęcie 3 i 2 od końca to po "zrobieniu" tylko w tych miejscach jeszcze na to popsikali bialym czyms i czarną gumą ale tylko na tych odcinkach nigdzie wiecej.

Dzwonilem do GM, mam zlozyc sprawe i bedą dzwonic wyjaśniać z ASO w CB oraz ze mną kontaktować co dalej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pikar133

Klubowicz

• Imię: Paweł
  • Silnik: X20DTL
  • KM: 82
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Garaż: Black Classic

Post2011-06-13, 16:17

też bylem w aso i dostane nowe sanki moje chyba nie wyglądają tak źle. wg mnie to twoje są do wymiany z czymś takim to strach jeździć. Ja bym nie odpuszczał. Mam nadzieję, że Tobie też wymienią
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia użytkowników