Astra G Club Polska on Facebook

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
zepsuty elektr. podnosnik szyby w drzwiach tylnych prawych 
Autor Wiadomość

Imię: Arek
Silnik: Z16XE
KM: 101
GG: 6463265
Województwo: Mazowieckie
Post zepsuty elektr. podnosnik szyby w drzwiach tylnych prawych
Witam. Mam następujący problem. Zakupiłem astrę 2 g rocznik 98' i okazuje się ze ma ona elektryczne szyby zarówno z przodu jak i z tyłu.(co ciekawe o rok młodsza astra wujka ma z tyłu już korbki). Mam problem z podnośnikiem w tylnych prawych drzwiach. Z tego co udało mi się dojrzeć wnioskuję że pękła linka . Mam pytanie czy dałoby rade ją wymienić? Czy tez trzeba wymienić cały mechanizm podnośnika:/ (tak mi powiedział mechanik). Sęk w tym że używanego takiego podnośnika nigdzie w okolicy nie mogę znaleźć i zastanawiam się czy jest możliwość żeby samemu naprawić ten mechanizm? Czy któryś z kolegów miał z tym kiedyś do czynienia?? Może posiadacie jakiś schemat tego podnośnika? Bardzo proszę o pomoc...niby to szczegół, ale nie daje mi spać...:/

2009-08-15, 03:03

Polecamy Wam:

2009-08-15, 23:41
Forumowicz

poszukaj na allegro anglika na pewno ktos ci sprzeda, tylko ze nikt nie sprzeda samej linki.
Ale wymienic mozna sama linke

2009-08-15, 23:41
Forumowicz

Mogla peknac rolka ale i tez linka. Trzeba sprawdzic zanim zaczniesz cokolwiek kupować. moze nawet tylko zeskoczyla linka ale to raczje malo prawdopodobne. Linke mozna zawsze rorobic- sa punkty gdzie dorobia kazda linke- napewno w Szczecienie takie sa.

2009-08-16, 09:22

Imię: Arek
Silnik: Z16XE
GG: 6463265
Województwo: Mazowieckie
dobra dzięki chłopaki rozbiorę to jutro i zobaczę. Wyjme to ustrojstwo i jak się będzie dało to naprawie, a jak nie to w sumie nic straconego bo na razie i tak mam podstawione 2 drewniane kołki po szybę ;)

2009-08-16, 19:31
Początkujący

Imię: Przemek
Silnik: X16XEL
GG: 5005847
Telefon: 887.....
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Post Re: zepsuty elektr. podnosnik szyby w drzwiach tylnych prawych
witam.dołącze się.ostatnio poszedł mi kawałek plastiku w mechanizmie tylnych lewych drzwi,no i szyba przestała się opuszczać(opada na dół).póki co mam zapartą szybke niezastąpioną drewnianą klapeczką :) ale czas to naprawić.rozebrałem boczek drzwiowy i widze że jest tam troche zabawy.miejsca mało,trzeba miec nitownice.ptanie do kolegów z Bydzi-Czy wymieniał ktoś taki mechanizm u siebie i mógłby pomóc?ewentualnie polecic jakiś tani,dobry warsztat w mieście.dziękuje i pozdrawiam :ok:

2012-05-31, 07:41
Forumowicz

Imię: Łukasz
Silnik: X16XEL
Województwo: Wielkopolskie
Garaż: ARDIAN ASTRA G
Post Re: zepsuty elektr. podnosnik szyby w drzwiach tylnych prawych
Miałem podobny problem z tylnim lewym mechanizem poszedł plastik i niestety musiałem kupic używany na allegro od starego został mi silniczek i prowanica jeśli by ktoś potrzebował

2012-05-31, 16:24
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ]