Teraz jest 2017-07-21, 01:34

Astra G 1.6 16v- problem z silnikiem

• Autor
  • Wiadomość

Tomiio

Astra G 1.6 16v- problem z silnikiem

Post2016-11-20, 19:08

Witam , dokładnie od wczoraj mam problem z Astrą . Zaczeło sie od tego że wczoraj w nocy wracałem do domu i postanowiłem sobie troche przycisnąć (prawie 190) i potem zwolniłem i jakby nigdy nic dalej jade spokojnie , ale juz czuje ze jakby stracił moc , dojechałem do świateł ,zatrzymałem sie i czuje jakby nie chodził na wszystkie cylindry , wszsytko sie trzęsie ,aż przestrzeliwuje w wydechu. Astra odpaliła normalnie jak zgasiłem ją , dzis rano też bez problemu , ale czuc jakby nie chodziła równo , choć obroty i wskazówka trzymają sie idealnie równo , jak chodzi na wolnych całe drzwi i silnik się trzęsą i jak dodaje gazu czuć ze sie dusi i jeszcze bardziej wszystko sie trzęsie. Jak podejdzie sie pod wydech z tyłu słychać takie właśnie pierdzenie jak ciągnik. świece sprawdzałem wszystkie czyste, wiec teoretycnie chodzi na wszystkie cylindry ,sam nie wiem.Takie moje pierwsze podejrzenia idą ze albo przestawił sie rozrząd , albo cos z czujnikiem wału . PS . Check sie nie pali. Jeżeli ktoś cos wie byłbym wdzięczny za każda podpowiedz .

mail4skwarka

Forumowicz

• Imię: Robert
  • Silnik: Z16SE
  • KM: 84
  • Województwo: Zachodniopomorskie
  • Garaż: Mój garaż

Re: Astra G 1.6 16v- problem z silnikiem

Post2016-11-20, 20:57

Podstawa to sprawdzić rozrząd.

Wielki Brat patrzy!