Teraz jest 2017-12-13, 06:37

Auto Detailing by eRBe - moje prace

• Autor
  • Wiadomość

LuMpY

Moderator

• Imię: Maciek
  • Silnik: X20DTL
  • KM: 82
  • Województwo: Małopolskie
  • Garaż: Astra G 2.0 DTL by LuMpY

Re: Auto Detailing by eRBe - moje prace

Post2016-11-06, 19:40

przy aucie za kilkaset tys. zł spodziewałem się lepszego rozwiązania niż taśma dwustronna bo to trochę słoma w butach ;)

Skoda rewelka! Jazda nim jak służbowym autem to sama przyjemność!

eRBe

Forumowicz

• Silnik: --- wybierz ---
  • Województwo: Łódzkie

Post2016-11-14, 14:48

LuMpY napisał(a):przy aucie za kilkaset tys. zł spodziewałem się lepszego rozwiązania niż taśma dwustronna bo to trochę słoma w butach ;)

Skoda rewelka! Jazda nim jak służbowym autem to sama przyjemność!

Uwierz na słowo, w niektórych autach za ciężkie pieniądze są tak tandetne rozwiązania, że to jest istny szok ;)

BMW 7

Od matu do połysku - tak w skrócie można nazwać ten projekt. Dawno nie mieliśmy samochodu z tak zniszczonym lakierem. Jeśli do tego dodamy dość słabej jakości lakierowanie i popisy "poler mistrza" na lakierze to mamy idealny przykład jak samochód tej klasy nie powinien wyglądać. Na szczęście nowy właściciel w porę zareagował i oddał w nasze ręce jego BMW 7 e65 które udało nam się zreanimować. Samochód przeszedł korektę lakieru dzięki której usunęliśmy ok 85% rys a przede wszystkim doprowadziliśmy auto do pełnego połysku. Finalnie zabezpieczyliśmy samochód powłoką Q-Glym Polska dzięki czemu auto stało się maksymalnie szkliste.

We wnętrzu również czekało na nas wyzwanie. Kompleksowo zajęliśmy się skórzaną tapicerką odpowiednio ją oczyszczając oraz impregnując. Jeden z foteli wymagał reanimacji więc właściciel zdecydował się na jego lakierowanie. Podłogę wypraliśmy, plastiki oczyściliśmy więc w tak przygotowanym wnętrzu aż miło podróżować.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

LuMpY

Moderator

Post2016-11-15, 07:18

jak można tak usyfić wewnątrz taką skórę?

ludzie to czasem rzeczywiście zachowują się jakby srali pieniędzmi i nic nie szanują :/
Forum Astra-H.pl

eRBe

Forumowicz

Post2017-02-21, 20:08

Piękne Audi A6 C7 S-Line trafiło do nas w celu poprawy stanu lakieru tego ślicznego samochodu. Niestety lakier tak piękny jak auto nie był dlatego wykonaliśmy na aucie dwu etapową korektę lakieru która pozwoliła usunąć większość defektów na lakierze oraz pozwoliła przywrócić blask - lakier to czarny akryl czyli bardzo ciężki lakier w obróbce jednak najbardziej efektowny. Samochód przygotowany za pomocą chemii od ADBL finalnie zabezpieczyliśmy powłoką SiRamik Glasscoat. Przy korekcie jak zwykle używaliśmy padów od Royal Pads

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

LuMpY

Moderator

Post2017-02-22, 07:13

nareszcie model który mi się po nocach śni :)

robi robotę Twoja robota :)

eRBe

Forumowicz

Post2017-04-09, 22:54

Alfa Romeo Giulietta QV trafiła do nas na korektę lakieru oraz detailing wnętrza. Samochód niestety był dość mocno porysowany jednak umiejętna korekta pozwoliła nam usunąć 90% defektów co pozwoliło przywrócić pierwotny blask pięknej Włoszczce. Samochód zabezpieczyliśmy twardym woskiem który nadał niesamowitej szklistości oraz będzie przez najbliższe miesiące odpowiednio chronił "Belle".

We wnętrzu zajęliśmy się głównie tapicerką która wymagała odświeżenia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

eRBe

Forumowicz

Post2017-04-12, 20:19

Właściciel Audi A5 Sportback zwrócił się do nas z prośbą dopieszczenia jego samochodu przed sezonem. S-Line w przepięknym kolorze - szybka decyzja i razem z właścicielem postanowiliśmy wykonać dwuetapową korektę oraz zabezpieczyć lakier powłoką ceramiczną. Odświeżenie lakieru przy pomocy padów Royal Pads pozwoliło usunąć większość rys. Lakier auta skrywał przepiękne ziarno które dodatkowo zostało wydobyte dzięki powłoce ceramicznej Q-Glym. Przednie szyby zabezpieczyliśmy "Niewidzialną wycieraczką" od Soft99

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

eRBe

Forumowicz

Post2017-04-20, 20:57

Kolejne Audi przeszło u nas ostatnio dość sporą przemianę - samochód trafił do nas na detailing zewnętrzny oraz wewnętrzny. Auto przeszło dwuetapową korektę lakieru a następnie lakier zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną Q-Glym Polska. We wnętrzu największą przemianę przeszła skórzana tapicerka która została oczyszczona oraz zabezpieczona systemem Colourlock Polska.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A niebawem relacja z pewnej piękności ze Stuttgartu ;)

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona