Teraz jest 2017-04-25, 05:40

Renowacja skóry

• Autor
  • Wiadomość

Nakadia

Forumowicz

• Imię: Natalia
  • Silnik: X16XEL
  • Województwo: Śląskie

Re: Renowacja skóry

Post2016-08-24, 15:44

Witam
Szukam ciekawego zestawu do renowacji skór. Czytałam cały temat i...nie znalazłam nic na temat szpachli do skór, za to wujek google pokazał mi coś takiego i niby warto w coś takiego też zainwestować i poświęcić więcej czasu. Ktoś tego używał?

Slovak

Początkujący

Post2016-08-24, 18:23

Nakadia napisał(a):Witam
Szukam ciekawego zestawu do renowacji skór. Czytałam cały temat i...nie znalazłam nic na temat szpachli do skór, za to wujek google pokazał mi coś takiego i niby warto w coś takiego też zainwestować i poświęcić więcej czasu. Ktoś tego używał?

A masz na tyle doświadczenia, aby samemu bawić się w renowację skóry? Na śląsku macie naprawdę sporo studiów detailingowych, które zrobią to porządnie i będziesz miała spokój ze skórami.

Nakadia

Forumowicz

• Imię: Natalia
  • Silnik: X16XEL
  • Województwo: Śląskie

Post2016-08-25, 11:23

Nie mam doświadczenia, ale do odważnych świat należy.

Slovak

Początkujący

Post2016-08-26, 10:47

Odezwij się do Colourlock.pl i na pewno Ci pomogą w doborze jakiegoś prostego zestawu dla początkującego, reszta produktów dostępna jest jedynie dla osób, które odbyły u nich kurs renowacji skór.

LuMpY

Moderator

• Imię: Maciek
  • Silnik: X20DTL
  • KM: 82
  • Województwo: Małopolskie
  • Garaż: Astra G 2.0 DTL by LuMpY

Post2016-08-26, 12:57

dobra firma, kupiłem zestaw do czyszczenia skóry, tj. pianka, mleczko i szczotka gratis, efekt u mnie w garażu jest udokumentowany ale w skrócie powiem że warto wydać więcej na porządny środek ;)

po jakimś czasie wyczyściłem ponownie skórę na przednich fotelach i odświeżyłem kolor środkiem firmy Saphir, rewelacyjnie się trzyma i nie odbarwia ubrań + dodatkowo uzupełnia małe ubytki w skórze, również i tutaj w moim garażu jest dokumentacja ;)

Głozina

Forumowicz

• Imię: Bartek
  • Silnik: X18XE1
  • KM: 116

Post2016-10-06, 07:23

Witam, znalazłem w końcu dobry temat więc pisze :)
Jestem na etapie odnowy skóry do mojej Berty i tu moje pytanie, o farbę. Wiem już, że nie kupie tak po prostu farby, trzeba dorabiać. Znajomy Detalingowiec (?) polecił mi właśnie Colourlook, żeby im wysłać, np. zagłówek i mi dorobią farbe i całą reszte. Ale czy nie ma ktoś informacji o podobnym zakładzie, ale w okolicach Kraków/Katowice/Bielsko ? (nie ukrywam, wolał bym podjechać i pogadać, moze czegoś się jeszcze dowiedzieć)
A może ktoś robił jasną skórę i może jednak jest jakaś farba która, w miarę, zgra się z oryginalnym kolorem??

LuMpY

Moderator

• Imię: Maciek
  • Silnik: X20DTL
  • KM: 82
  • Garaż: Astra G 2.0 DTL by LuMpY

Post2016-10-06, 09:19

czy będziesz też wypełniał drobne przetarcia/ubytki? jeśli tak to zobacz na produkty firmy SAPHIR

Głozina

Forumowicz

• Imię: Bartek
  • Silnik: X18XE1
  • KM: 116

Post2016-10-06, 09:57

skóre w płynie i reszta to nie jest problem, bo to jest nawet na allegro dostępny od ręki
Poprzednia stronaNastępna strona