Teraz jest 2017-07-25, 15:38

UWAGA na tą Astrę - czyli "perełki" z portali internetowych

• Autor
  • Wiadomość

DużeG

Forumowicz

• Imię: Tomasz
  • Silnik: Z14XE
  • KM: 90
  • Telefon: Huawei P8 Lite
  • Województwo: Mazowieckie
  • Garaż: Opel Astra G 1.4 16v NJOY 2002r

Re: UWAGA na tą Astrę - czyli "perełki" z portali internetowych

Post2016-08-30, 11:29

Macie link do jego garażu?

Damian1814

• Imię: Damian
  • Silnik: --- wybierz ---
  • GG: 13026487
  • Telefon: NOKIA
  • Województwo: Podkarpackie

Byłem na oględzinach ASTRY BERTONE TURBO?

Post2017-03-20, 17:15

Witam tyle co dołączyłem na forum czyli jestem nowy ale chcę podzielić się z Wami informacją na temat jednego auta jestem na zakupie astry bertone turbo i taki egzemplarz pojechalem oglądać i przygotowany z gotówką pojechalem z Jasła mojego miejsca zamieszkania na oględziny.Dojechalismy na miejsce i jest asterka pierwsze spojrzenie i od razu ta myśl ooo ładna maszyna i ten kolorek Europa Blue ładnie wygląda. Po przywitaniu przystapilismy do oględzin pogoda nie była łaskawa pochmurno i troszkę deszcz mrzawil a więc wiadomo że ciężko zauważyć mankamenty. Zabrałem sobie ręcznik meguiars na wytarcie karoserii bo wiedzialem ze ma byc desz i auto było delikatnie mokrawe to sobie przetarlem kilka elementów i pierwsze niespodzianki.Tylny prawy błotnik robiony przy uszczelce lakier bezbarwny schodzi,przechodzimy na drugą strone druga strona lewy błotnik też musiał być robiony bo ewidetnie pod palcem czuc przejscie lakieru na załamaniu blotnika.Lakieru na dachu ma około 100 mikronów ale powloka nie wyglada na orginalna lakier ma takie wtrącenia i nierówności.Oglądając dalej przednia maska lakierowana około 300 mikronów słabo wylakierowana cała matowa.Zauwazylem dziwne zagięcia poniżej tylnych słupków po lewej i prawej stronie w tych samych miejscach,to jest zastanawiajac nie wiem czy w tyl byla uderzona czy co niby w bagazniku nie widać napraw.Przedni i tylni zderzak terz lakierowany.Śruby od tył niego zderzaka całe pordzewiale.Uszczelki przy przednich lampach zniszczone sparciale całe i popekane.Teraz opisze wnętrze w bagarzniku po obu stronach boczki wiszą zapewne zaczepy połamane.Środek na zdjęciu ładny,ale rzeczewistosc wszystko werifikuje podsufitka musiała być demontowana brakowało kilka zaslepek,fotel kierowcy zniszczony na zdjęciu tego nie widać alcantara splamiona i delikatnie wytarta,deska rozdzielcza tez w dziwnym miejscu po srodku od strony pasażera mocno zadarta.Tylnia kanapa splamiona.Silnik widać nie czyszczony to zaleta bo przynajmniej widac wycieki,większych wycieków nie bylo delikatne zapocenia. Nic nie wiadomo o żadnych wykonanych naprawach tylko jest plakietka z wymiany oleju.W ogłoszeniu jest podany rok 2002,a po nr VIN wychodzi 2001r.A więc nie jest tak kolorowo.Na dzień dobry trzeba włożyć kasę,trzeba wymienić rozrząd to podstawa,opony w kiepskim stanie to kolejny wydatek,następnie opłaty ubezpieczenie,a cena wcale nie mała bo 15200 to juz trochę jest a wiec zdecydowanie nie warte tej kasy.Nie powiem że jest to ruina,ale mocno zaniedbana astra dużo było kombinowane i niechlujnie zostały przeprowadzone naprawy.Trzeba by kilka tysięcy zbić z ceny żeby to się bardziej opłacało.Ale mnie taki stan nie zadowala więc wiele nawet nie rozmawiałem o cenie.Gościu sam się wygadał,że pięciu oglądających już było a wiadomo że jak by to był godny egzemplarz to bez problemu by się sprzedał.Bo wersja fajna tylko zaniedbana.Sory że się tak rozpisalem,ale chcę się podzielić swoimi informacjami żeby od razu ktoś wiedział jak ten egzemplarz wygląda na żywo jak ktoś ma do pokonania kawał drogi,a szuka zadbanej astry to ten egzemplarz odradzam.Pozdrawiam i podaje link do ogłoszenia może ktoś z Was już był oglądać.Jak coś to dajcie znać.Oto link
https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astr ... xtor=SEC-8
Ostatnio edytowano 2017-03-20, 20:31 przez Damian1814, łącznie edytowano 1 raz

makaba

Forumowicz

Post2017-03-20, 17:43

Błagam edytuj ten post bo trudno przeczytać ten słowotok.
Forum Astra-H.pl

staniols

• Imię: Paweł
  • Silnik: Z22SE
  • Województwo: Wielkopolskie

Post2017-03-21, 08:13

ja jak kupowalem swoja asterke to ogladałem 2 sciagane i sobie darowałem :) na aukcji igly a w rzeczywistosci duzo rzeczy do roboty..
Poprzednia strona