Teraz jest 2017-07-20, 17:27

UWAGA na tą Astrę - czyli "perełki" z portali internetowych

• Autor
  • Wiadomość

Mariusz94

Forumowicz

• Imię: Mariusz
  • Silnik: --- wybierz ---
  • Województwo: Mazowieckie

Re: UWAGA na tą Astrę - czyli "perełki" z portali internetowych

Post2015-04-21, 12:08

Fabek napisał(a):http://olx.pl/oferta/opel-astra-astra-qp-bertone-lpg-CID5-ID9PiPZ.html#cc19f7e433

http://otomoto.pl/oferta/astra-qp-berto ... y3Gbf.html

Info na temat tego auta na PW. Byłem oglądać ta Bertone, więc mogę co nieco powiedzieć na ten temat. Opis auta nie odzwierciedla jego stanu.

Astry Ryby, z tego co pamiętam, to parę stron wstecz ktoś, już opisał jej stan.

domino18

Forumowicz

• Imię: Damian
  • Silnik: X18XE1
  • KM: 116
  • Garaż: Domino's QP

Post2015-04-22, 14:37

Mariusz94 napisał(a):
Fabek napisał(a):http://olx.pl/oferta/opel-astra-astra-qp-bertone-lpg-CID5-ID9PiPZ.html#cc19f7e433

http://otomoto.pl/oferta/astra-qp-berto ... y3Gbf.html

Info na temat tego auta na PW. Byłem oglądać ta Bertone, więc mogę co nieco powiedzieć na ten temat. Opis auta nie odzwierciedla jego stanu.

Astry Ryby, z tego co pamiętam, to parę stron wstecz ktoś, już opisał jej stan.

Nie wiem czy to Ryby, ale jedna drobnostka mi w opisie nie pasuje, może ktoś mi wytłumaczy. Napisane jest że założony jest tuningowy grill, a mi to wygląda na serię od coupe, jak to w końcu jest? :)

Mariusz94

Forumowicz

• Imię: Mariusz
  • Silnik: --- wybierz ---

Post2015-04-22, 16:21

Mi też wygląda, że w ogłoszeniu, na zdjęciu jest seria z Coupe
Forum Astra-H.pl

Fabek

Początkujący

• Imię: Fabian
  • KM: 115

Post2015-04-26, 21:41

Mariusz94 napisał(a):Mi też wygląda, że w ogłoszeniu, na zdjęciu jest seria z Coupe

Zdjęcia z ogłoszenia nijak mają się do stanu faktycznego. Zrobione były jakiś czas temu. Potwierdzam auto ma tunnigowy grill. Zresztą osoba, która sprzedaje to auto ma sporo gratów do Astry, więc może je w każdej chwili zmienić wedle uznania.

domino18

Forumowicz

Post2015-04-27, 21:39

Fabek napisał(a):
Zdjęcia z ogłoszenia nijak mają się do stanu faktycznego.

Sorry, ale dla mnie to jest mega nie logiczne, zdjęcia powinny przedstawiać dokładnie to co się sprzedaje, a nie to jak wyglądał kiedyś, bo równie dobrze może sprzedawać auto po dzwonie i wtedy też powiesz, że nie ma się co czepiać bo zdjęcia były robione jakiś czas temu i nijak mają się do stanu faktycznego?

PS. Wiem że tutaj chodzi tylko o głupi grill ale mi chodzi o sam fakt tego, że ktoś sprzedaje samochód i nie chce mu się 4-5 zdjęć zrobić tylko wrzuca jakieś stare, bo znalazł takie na kompie, porażka.

Fabek

Początkujący

• Imię: Fabian
  • KM: 115

Post2015-05-05, 18:59

domino18 napisał(a):

Sorry, ale dla mnie to jest mega nie logiczne, zdjęcia powinny przedstawiać dokładnie to co się sprzedaje, a nie to jak wyglądał kiedyś, bo równie dobrze może sprzedawać auto po dzwonie i wtedy też powiesz, że nie ma się co czepiać bo zdjęcia były robione jakiś czas temu i nijak mają się do stanu faktycznego?

PS. Wiem że tutaj chodzi tylko o głupi grill ale mi chodzi o sam fakt tego, że ktoś sprzedaje samochód i nie chce mu się 4-5 zdjęć zrobić tylko wrzuca jakieś stare, bo znalazł takie na kompie, porażka.[/quote]

Ziomek uważaj co piszesz na temat tego auta bo później bedziesz miał tak jak ja wiadomości na PW i telefony z pogróżkami w sprawie procesu sądowego o zniesławienie.

domino18

Forumowicz

Post2015-05-05, 21:38

Fabek napisał(a):
Ziomek uważaj co piszesz na temat tego auta bo później bedziesz miał tak jak ja wiadomości na PW i telefony z pogróżkami w sprawie procesu sądowego o zniesławienie.

Heh... proszę bardzo, nie uważam że kogoś tutaj zniesławiłem, po prostu napisałem co sądzę o robieniu aukcji ze zdjęciami "które nie przedstawiają aktualnego wyglądu samochodu" i co wielka spina bo to samochód Ryby? Przepraszam ale kim on jest że nie można nic złego na jego temat powiedzieć?

ryba1

Firma

• Imię: Krzysiek
  • Silnik: Z20LET
  • KM: 330-480NM,ZA-240KM
  • GG: 11368882
  • Telefon: Microsoft 640
  • Województwo: Śląskie
  • Garaż: Mój garaż

Post2015-05-06, 08:06

domino18 napisał(a):
Fabek napisał(a):

Heh... proszę bardzo, nie uważam że kogoś tutaj zniesławiłem, po prostu napisałem co sądzę o robieniu aukcji ze zdjęciami "które nie przedstawiają aktualnego wyglądu samochodu" i co wielka spina bo to samochód Ryby? Przepraszam ale kim on jest że nie można nic złego na jego temat powiedzieć?

bo nie widziałeś auta i bazujesz na opinii kolesia który pisze nie prawdę.mam dowody na to że kłamie i kompletnie się nie zna na mechanice.po za tym jest nr tel wszystko zawsze mówie i fotki są aktualne wiec nie dlaczego się tak pucujecie.kolega fabek szuka jelenia żeby kupić auto za groszę żeby nic nie dokładać.nie aut 15-sto letnich salonowych.
Poprzednia stronaNastępna strona