Teraz jest 2017-11-23, 12:28

Blacharz/Lakiernik Dolny Śląsk

• Autor
  • Wiadomość

Angel

Początkujący

• Imię: Angel
  • Silnik: Y17DT
  • KM: 75
  • Województwo: Dolnośląskie

Blacharz/Lakiernik Dolny Śląsk

Post2017-02-27, 16:21

Dzień dobry wszystkim :) Piszę tutaj (i mam nadzieję, że trafiłam dobrze z działem forum ;)) ponieważ mam dziurę w podwoziu, którą chciałabym się w końcu zająć. Ma nieregularny kształt, jest płytko osadzona ok 20 cm od prawych przednich drzwi. Potrzebowałabym więc (tak myślę?)) blacharza/lakiernika, który coś zby z nią zrobił, żeby jej nie było i to coś nie szło dalej. Okolice, które najbardziej by mi odpowiadały, to tak w promieniu 60-70 km od np. Jeleniej Góry/Złotoryji/Bolesławca, też gdzieś jakaś Legnica itp. Czy ktoś ma kogoś zaufanego/rzetelnego, komu mogłabym oddać autko?

ps. od razu uprzedzam (mimo że to jedno z niewielu kulturalnych forum samochodowych, jakie dotąd spotkałam :super: ) że wszelkie komentarze, które wyśmiewają mój problem zamiast wskazać coś konkretnego do jego rozwiązania są raczej zbędne ;)) Mówię, bo już się na grupie Fbkowej nasłuchałam jakiegoś nieuzasadnionego chamstwa bez większej wartości merytorycznej, bo banda złamasów nie rozumie, że miałam wobec niej inne priorytety i raczej wolę wpakować pierwej kasę w silnik i inne *istotne* podzespoły niż kosmetykę :P Jak mi się rozkraczy na drodze, to mnie nawet zakonserwowane podwozie nie uratuje :wesoly:

Pozdrawiam :)

kaj1990

Początkujący

• Imię: Karol
  • Silnik: Z20LET

Re: Blacharz/Lakiernik Dolny Śląsk

Post2017-02-27, 23:28

Skąd dokładnie jestes?

Angel

Początkujący

• Imię: Angel
  • Silnik: Y17DT
  • KM: 75

Re: Blacharz/Lakiernik Dolny Śląsk

Post2017-03-01, 23:31

dokładnie to z Lwówka Śl, ale jak mówię - mogę podjechać nawet do 60-70 km, oby mi to dobrze i rzetelnie gdzieś zrobili.
Forum Astra-H.pl