Teraz jest 2017-09-22, 18:12


RANGI NA FORUM - informacja nt. rang używanych na forum

 • Autor
 • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Steru

Administrator

 • Posty: 5658
 • Dołączył(a): 2009-06-18, 22:15
 • Lokalizacja: EL / EBE
 • Imię: Marcin
 • Silnik: Z32SE
 • KM: 2??
 • GG: 702277
 • Województwo: Łódzkie
 • Garaż: Astra G v6 by Steru

RANGI NA FORUM - informacja nt. rang używanych na forum

Post2010-05-04, 19:09

W związku z pewnymi zmianami w strukturach forum AGC wyjaśnimy Wam kto i za co będzie od teraz odpowiedzialny, a także co oznaczają poszczególne statusy i jak można je dostać jeśli w ogóle można.

Użytkownik bez statusu - Nowo zarejestrowany użytkownik nie posiada żadnej rangi. Nie może on zakładać nowych wątków (tematów) w dziale Opel Astra-G Technikalia a jedynie dopisywać posty do już istniejących.

Początkujący - osoba która napisała co najmniej 15 postów - może ona zakładać nowe tematy ale nie ma dostępu do działu giełda. Początkujący może ubiegać się o status Forumowicza i dostęp do giełdy tu: GIEŁDA - wnioski o dostęp do działu

Forumowicza - osoba, która napisała co najmniej 30 postów oraz została mianowana przez administratora po spełnieniu regulaminu działu giełda: regulamin

Klubowicz - forumowicz, który spełnił wymogi klubu AGC zawarte tutaj. Klubowicze otrzymują dostęp do działu "Strefa klubowa".

VIP status nadawany przez zarząd wyjątkowym osobom odznaczającym się wybitną postawą i osiągnięciami na forum oraz życiu klubu.

Przyjaciel były klubowicz który nie jest już użytkownikiem Astry-G, lecz nadal bierze udział w życiu forum i klubu, lub osoba nie posiadająca Astry-G, lecz pomocna i zaprzyjaźniona z klubem

Boss regionalny - Klubowicz, który został przez Administrację klubu mianowany bossem danego regionu, jego obowiązkami jest organizowanie spotów w regionie oraz dbanie o klubowiczów na swoim terenie, zachęcanie nowych osób do wstąpienia do klubu.

Ekspert - Ekspert jest to osoba, która posiada znaczną wiedzę techniczną, a jej odpowiedzi graniczą z pewnością trafności merytorycznej - ma to zastąpić dawne punkty za "pomógł" i wskazać osobie pytającej osobę o szczególnej wiedzy.

Moderator - użytkownik, który odpowiada za moderowanie wydzielonej części forum. Moderatorzy mogą dawać ostrzeżenia, kasować posty, przenosić, zamykać tematy.

Moderator globalny - użytkownik, który moderuje globalnie wszystkie działy. Moderatorzy globalni mogą dawać ostrzeżenia, kasować posty, przenosić, zamykać tematy oraz banować użytkowników forum.

Administrator - osoba odpowiedzialna za sprawy techniczne związane z funkcjonowaniem forum. Do zadań administratora należy między innymi modyfikowanie forum, wprowadzanie ulepszeń, usuwanie błędów, zmiany nazw użytkowników, nominowanie użytkowników, dodawanie ostrzeżeń, banowanie, zamykanie wątków, kasowanie wątków, kasowanie postów, oraz wszelkie inne funkcje związane z administrowaniem użytkownikami, działami oraz całą zawartością forum.