Teraz jest 2017-07-26, 11:54

CB radio jakie???

• Autor
  • Wiadomość

angel_dark666

Przyjaciel

• Imię: angel_dark666
  • Silnik: --- wybierz ---
  • Telefon: satsuma
  • Województwo: Podkarpackie

Re: CB radio jakie???

Post2015-07-16, 09:51

Ja wam powiem szczerze ze dzisiejsze produkowane" prezydenty" maja daaaleko do dobrego działania. Dlatego po co przepłacać za markę?? To jedna z najdroższych firm na rynku, klony mozna kupić o połowe taniej a działaja tak samo . Jako typowy atymisiek to Yosan wystarczy, m-tech legend 3 klon jak dobrze pamietam Harrego 3, jakiś AnyTone mini, lub cos ze starszych nezniszczalnych produkcji bo wtedy jeszcze robili na jakość a nie na ilość jak jest teraz czyli np president Valery, Johny II, cos ze stajni Realistic, DNT
Ogólnie polecam tą strone jak chcesz nowe:) http://konektor5000.pl

KucharZ

Forumowicz

Post2015-07-16, 13:13

angel_dark666 napisał(a):Ja wam powiem szczerze ze dzisiejsze produkowane" prezydenty" maja daaaleko do dobrego działania. Dlatego po co przepłacać za markę?? To jedna z najdroższych firm na rynku, klony mozna kupić o połowe taniej a działaja tak samo . Jako typowy atymisiek to Yosan wystarczy, m-tech legend 3 klon jak dobrze pamietam Harrego 3, jakiś AnyTone mini, lub cos ze starszych nezniszczalnych produkcji bo wtedy jeszcze robili na jakość a nie na ilość jak jest teraz czyli np president Valery, Johny II, cos ze stajni Realistic, DNT
Ogólnie polecam tą strone jak chcesz nowe:) http://konektor5000.pl

polecam
osobiście zakupiłem polecane radyjko ze stronki podanej przez kolegę angel_dark666 i jestem mega zadowolony
link do mojego zestawu do tego antena SIRIO AS100
http://konektor5000.pl/index.php?p562,m-tech-legend-iii-mtech-legend-3-tuning-konektor

timson

Początkujący

• Imię: Mariusz
  • Silnik: Z16XE
  • KM: 101

Post2015-10-12, 15:46

Osobiście polecam President Harry III + Antena Sirio AS100. Wcześniej miałem Johnny II po tuninngu + President Ohio - dno totalne, wymieniłem samą antene na AS 100, też niewiele pomogło. Jeździłm z znajomymi z innymi radiami typu Uniden 520 Pro, Cobry, President Teddy, Truman i kiepsko. Teraz mam Harry III + Sirio AS100 i jestem bardzo zadowolony - włączone ASC, RF GAIN na maxa, powłączane wszystkie możliwe filtry i jest naprawde rewelacja. GAŁEK NIE DOTYKAM WOGÓLE, nie denerwuje się że piszczy, nie musze niczego regulować, wszystko na maxa i święty spokój. W mieście nie słyszę zakłóceń nawet w miejscach w których generowane są duże zakłócenia ( na poprzednim radiu bardzo to dokuczało). W terenie spokojnie można usłyszeć ludzi do 10 km tak jak to wszędzie się czyta.

Nie uważam że to radio z racji na markę president jest złe itp. Troszkę kosztuje ale nie zamieniłbym go na żadne inne. Po zastosowaniu odpowiedniego asymetrycznego panelu w miejscu schowka na płyty CD można bardzo ładnie przykręcić do wspomnianego panelu uchwyt na gruszkę.

Jak nie chcecie szumofonu jakich pełno w niskich cenach zachęcam do kupna - ja swoje kupiłem na olxie jako "nowe" 100 zł taniej niż na allegro czy w sklepie. W astrze g 1.6 16V nie ma żadnych zakłóceń od silnika.

Radio i antena naprawdę godne polecenia.
Forum Astra-H.pl

mysi

Post2015-10-19, 09:45

Pod względem jakości bardzo dobre są radia takich marek jak President. Dostępne są w różnych cenach - zależy od modelu i funkcjonalności. Do codziennego użytku w większości przypadków powinien wystarczyć President Teddy ASC
w połączeniu z anteną daje to naprawdę doby efekt.
Oczywiście posiada takie funkcjonalności jak redukcja szumów itd. Ma to znaczenie szczególnie wtedy gdy jeździ się ze współpasażerami.

Marcinx

Klubowicz

Post2015-10-21, 17:38

Owszem antena dobra ale cene też ma wygórowaną, z niższych budżetowo polecam presidenta misouri, montane fajne nie duże a zasięg mają wporządku, są również dostępne wersję export. Jeśli oczywiście mówimy o presidencie, inne anteny np. Sirio, czy też Lemm też jakościowo są bardzo dobre. Co do teddiego to bardzo dobre radyjko, filtry początkowe, końcówka mocy cenowo w normie, także i z późniejszym serwisem jest tanio. Także polecam.

angel_dark666

Przyjaciel

Post2015-10-21, 18:44

mysi napisał(a):Pod względem jakości bardzo dobre są radia takich marek jak President.

Nie kupuj anten presidenta, po co przepłacać za marke, duzo taniej mozesz kupic z firm lemm, sirio, cte czy midlanda

Marcinx

Klubowicz

Post2015-10-21, 20:02

A ja polecam omijać cte i midlanda (midlanda tyczy się równiez i radii). Także z anten sirio, lemm i president :) aaa i Pinka też godna polecenia.

angel_dark666

Przyjaciel

Post2015-10-21, 20:11

Zalezy jakie kto ma doświadczenia, jak sie kupuje antne 70cm i wymaga sie cudów to tak bywa. Fizyki nie da sie oszukać. Pełno wymiarowa antena na pasmo obywatelskie ma 11m (1100cm) :)

Ja osobiście mam w domu starą CTE ml-145 180cm , niezniszczalna antena bardzo dobre osiągi i jakośc wykonania, oraz siritel santiago 1200 195cm również ze starej produkcji i nie mam co narzekać.
Poprzednia stronaNastępna strona