Teraz jest 2017-04-23, 14:47

Autostart NAVI on/off WinCE

• Autor
  • Wiadomość

LuMpY

Moderator

• Imię: Maciek
  • Silnik: X20DTL
  • KM: 82
  • Województwo: Małopolskie
  • Garaż: Astra G 2.0 DTL by LuMpY

Autostart NAVI on/off WinCE

Post2016-08-11, 08:55

Jako iż zacząłem myśleć nad nawigacją do zabudowy w konsolę CID przeleciało mi przez ręce kilka nawigacji z WinCE na pokładzie, siłą rzeczy fabryczny interfejs mi bardzo nie odpowiadał więc postanowiłem zrobić sobie swój "pod opla".

Przy Mio S555 udało mi się zrobić własny kompletny interfejs uruchamiany bezpośrednio z karty i gdyby nie fakt że muszę ręcznie włączać nawigację (on/off) to już by była ona zamontowana w aucie :/

Potem dostałem BLOW 700 Sirocco i tak samo jak powyżej, interfejs zrobiłem elegancko ale znów problem z włączeniem/wyłączeniem...

Pytanie do Was - modził ktoś z Was WinCE tak by startował po wykryciu zasilania "po kablu" i wyłączał/usypiał się po odłączeniu zasilania "po kablu"?

dobrałem się do rejestrów ale każda modyfikacja kończy się zawiasem systemu przy bootowaniu :/ z poczatku miałem także problem z uruchomieniem własnego interfejsu po rozruchu systemu ale poradziłem sobie i z tym ale nie potrafię jeszcze rozgryźć zonka z zasilaniem - ktoś coś wie? jakieś linki?

SEFER

Klubowicz

• Imię: Seweryn
  • Silnik: Z16SE
  • KM: 84
  • GG: 41488250
  • Telefon: 517835539
  • Województwo: Łódzkie
  • Garaż: Srebro by SEFER

Re: Autostart NAVI on/off WinCE

Post2016-08-12, 17:24

Ciekawy temat sam mam nawi w konsoli CiD ale słabo rozwiązałem włączanie i wyłączanie navi. Mnie bardziej by pasowała nawi bez baterii żeby włączała się jak dostaje prąd i wyłączała kiedy prądu nie ma.

LuMpY

Moderator

• Imię: Maciek
  • Silnik: X20DTL
  • KM: 82
  • Województwo: Małopolskie
  • Garaż: Astra G 2.0 DTL by LuMpY

Re: Autostart NAVI on/off WinCE

Post2016-08-13, 19:38

udało mi się przypadkiem rozwiązać problem ale nie do końca, tzn. zrobiłem upgrade systemu do wyższej wersji ale przypadkiem był to firmware od wersji 8GB a ja mam 4GB, efekt taki że nie wykrywało baterii przez co navi się włączało po wykryciu zasilania a wyłączało po jego odcięciu

problem natomiast z tym był taki że nie startował od razu mój interfejs tylko fabryczny ponieważ urządzenie w ten sposób się resetowało i gubiło zmiany wprowadzone w rejestr systemu :/

zmiany w pliku który startuje przy włączaniu (bootujący) powodują zawias urządzenia ;/

naprawdę nikt się nie bawił w WinCE6?