Teraz jest 2017-07-28, 03:56

Navi jakie macie jakie polecacie

• Autor
  • Wiadomość

Dąbek

Moderator

• Imię: Paweł
  • Silnik: Y20DTH
  • KM: 101
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Re: Navi jakie macie jakie polecacie

Post2013-08-25, 09:38

Lepiej pod względem ceny, a oferują w zasadzie to samo. Co do wytyczania trasy to nie mam bezpośredniego porównania, ale nie sądzę, że TomTom na tym punkcie się jakoś szczególnie wybija. I tak jak piszesz - nic nie zastąpi myślenia:)

andrus75

Początkujący

• Imię: Andrzej
  • Silnik: Z14XE
  • KM: 90
  • Województwo: Podkarpackie

Post2013-08-25, 10:32

Ok. Pytam bo nigdy na garminie nie jeździłem a wiem ze na zachodzie ttom i garmin są często spotykane w autach. Pzdr

wesol

Forumowicz

Post2013-08-25, 11:43

ja mam MIO ale odblokowane i mam na nim automape, Igo, mio i TT ale do TT nie mam map wiec nie wiem jak sie sprawdza. Ogolnie smigam na AM i naprawde super działa.
Forum Astra-H.pl

Oveo_com_pl

Post2013-10-25, 14:32

A ja z kolei posiadam już od 3 lat nawigację Larka i dla mnie jest niezawodna,dużym plusem są aktualizacje,a jako że jeżdze tylko po kraju,to mi odpowiada. Mapy Europy nie są mi potrzebne.

AbZuJ

Forumowicz

• Imię: Grzegorz
  • Silnik: Z22SE
  • KM: 147
  • Województwo: Śląskie
  • Garaż: Czarna Bertone AbZuJ`a

Post2013-12-01, 00:16

Ja miałem już 4 nawigacje mianowicie Mio, Lark, Garmin i teraz Navigon. Wszystkie oprócz Larka działają do tej pory ale już nie u mnie tylko po rodzinie ( kupowałem następną i starą oddawałem komuś z rodziny). Ze wszystkim oprócz aktualnej czyli Navigon`a robiłem tak że wchodziłem na taką znaną stronę z programami do nawigacji i wgrywałem do nich auto mapę. Rozwiązanie bardzo tanie ale nie legalne. Teraz swojego Navigona mam już 3 lata, zrobiłem w tym roku jedną aktualizację i śmiga aż miło. Często z niej korzystam więc mogę śmiało polecić tą markę bo jeszcze ani razu mnie nie zawiodła.

KucharZ

Forumowicz

Post2013-12-01, 13:36

Grzesiek89 napisał(a):Ja miałem już 4 nawigacje mianowicie Mio, Lark, Garmin i teraz Navigon. Wszystkie oprócz Larka działają do tej pory ale już nie u mnie tylko po rodzinie ( kupowałem następną i starą oddawałem komuś z rodziny). Ze wszystkim oprócz aktualnej czyli Navigon`a robiłem tak że wchodziłem na taką znaną stronę z programami do nawigacji i wgrywałem do nich auto mapę. Rozwiązanie bardzo tanie ale nie legalne. Teraz swojego Navigona mam już 3 lata, zrobiłem w tym roku jedną aktualizację i śmiga aż miło. Często z niej korzystam więc mogę śmiało polecić tą markę bo jeszcze ani razu mnie nie zawiodła.

kolego Grzesiek89 który dokładnie model Navigon'a polecasz?

AbZuJ

Forumowicz

• Imię: Grzegorz
  • Silnik: Z22SE
  • KM: 147
  • Województwo: Śląskie
  • Garaż: Czarna Bertone AbZuJ`a

Post2013-12-01, 18:56

hej ja mam Navigona 40 plus albo 70 premium teraz nie jestem pewien ale jutro sprawdzę to napiszę. Jestem z niego bardzo zadowolony, czujnik zbliżeniowy się sprawdza dosyć fajnie, do tego trzy warianty tras do wyboru które są obliczane błyskawicznie. Jedyną wadą która mi troszkę przeszkadza to odbijające się światło w ekranie... zazwyczaj wystarczy przekręcić nawigację troszkę w dół ale jesienią gdy słońce jest niżej i świeci przez tylną szybę może to być troszkę uciążliwe zwłaszcza w dalekiej trasie autostradą.

wiggly

Początkujący

• Imię: Damian
  • Silnik: Z16SE
  • KM: 84
  • Województwo: Podkarpackie

Post2014-07-20, 14:11

Poprzednia stronaNastępna strona