Teraz jest 2017-07-22, 08:03

Jaki kupic akumulator do 1.6 ? ile ah i jakiej firmy :|

• Autor
  • Wiadomość

wesol

Forumowicz

Re: Jaki kupic akumulator do 1.6 ? ile ah i jakiej firmy :|

Post2017-01-09, 19:57

czytales opis w tej aukcji??

nerevarine

Forumowicz

• Imię: Zbig
  • Silnik: Z16XE
  • KM: 100
  • Województwo: Łódzkie
  • Garaż: Srebrny by nerevarine

Post2017-01-22, 21:19

@marcinek75 - ja ostatnio musiałem kupić, bo po tygodniu stania na dużych mrozach poprzedni zdechł całkiem...
Kupiłem taki: http://www.akumulator.pl/produkty/ea530 - to w zasadzie to samo co Centra ;) Sprawuje się bardzo dobrze, więc polecam jakby co ;)

jamesoki

Forumowicz

• Imię: Grzegorz
  • Silnik: Z16SE
  • KM: 84
  • Województwo: Podlaskie

Post2017-02-15, 21:31

marcinek75 napisał(a):Witam. Jak poprzednikowi tak samo i mi padł akumulator oryginalny GM 55ah tylko że mój był z 2007 roku 54 tydzień. Szukam coś innego. Opini jest dużo. Znalazłem coś takiego :
http://allegro.pl/akumulator-centra-fut ... 49905.html
Co o tym myślicie? Mam 3 lata gwarancji i nowej wersji jest wiele lepszy od poprzedniego. Ma ktoś już taki. Mój silnik to : 1,6 8v benzyna gaz.

Gwarancji na akumulator się raczej nie doczekasz bo zawsze no albo prawie zawsze wina wg producenta będzie leżała po stronie użytkownika niedoładowany przeładowany, producent robi aku w dobrej wierze wiec wszystkie usterki to wina użytkowników. Centrę odradzam z uwagi na problematyczny proces reklamacyjny. To już nie jest akumulator który znamy z przeszłości. Ja bym polecał coś sprawdzonego i taniego a nie inwestowanie w super marki które z jakością kojarzone są tylko w kontekście przeszłości. Sprawdź na alledrogo aku kozak ma nadzwyczaj dobre opinie a będziesz miał dwa w cenie centry lub coś koło tego. A z gwarancji skorzystasz tak samo. Poczytaj opinie.
Forum Astra-H.pl
Poprzednia strona