Teraz jest 2017-04-30, 00:12

Hak holowniczy GM pomoc przy identyfikacji

• Autor
  • Wiadomość

opelek35

Początkujący

• Imię: Adam
  • Silnik: X16SZR
  • KM: 75
  • Województwo: Podkarpackie

Hak holowniczy GM pomoc przy identyfikacji

Post2016-10-20, 13:04

Proszę o pomoc koleżanki i kolegów z forum. Zakupiłem przed paroma miesiącami auto sprowadzone z Niemiec, w którym gdzieś zapodziała się kula haka zamontowanego fabrycznie. Niestety nie mam żadnych dokumentów identyfikacyjnych haka. Hak był wbity w dowód i też sobie w Polsce taką adnotacje w dowodzie zrobiłem, ale nie mam kuli haka. Mam zamiar kupić taką kule na jakimś portalu aukcyjnym, ale tu pojawiają się problemy bo nie wiem dokładnie jaki ten hak powinien być. Wtyczka elektryczna jest 13pinowa, z klapką GM. Hak z jednej kartki A4, którą posiadam ( o sposobie montażu ) powinien wyglądać tak, że z jednej strony ma taki naciąg z chromowanego metalu a z drugiej strony wejście na kluczyk. Cos takiego jak na tej aukcji:
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-konc ... d8ec94e5ed
https://www.olx.pl/oferta/hak-koncowka- ... 4bbd5fab81
Przeszukując nieliczne ogłoszenia jest parę sztuk przeważnie do astry jedynki zwykle kombi i nie wiem czy do mojej 5drzwiowej astry g będą pasować. Jeśli ktoś ma w swojej astrze g taki hak to prosiłbym o podanie jakiś namiarów na model, wymiary haka ( wiem że są różne odległości od poprzecznych bolców do końca haka które siedzi w gnieździe) albo jakąś podpowiedź. System mocowania jest nazwany Dr Dickmann i występował w różnych autach i różnych oplach, ale właśnie który model jest odpowiedni ?

opelek35

Początkujący

• Imię: Adam
  • Silnik: X16SZR
  • KM: 75
  • Województwo: Podkarpackie

Re: Hak holowniczy GM pomoc przy identyfikacji

Post2016-11-21, 09:29

Sam sobie odpowiem. Końcówka haka z astry jedynki nie pasuje do dwójki. Niestety zakupiłem w ciemno i takim sposobem się przekonałem :(. Teraz dalej poszukuje odpowiedniej. Gdyby ktoś posiadał na sprzedaż końcówkę haka do astry g proszę pisać.

kux

Początkujący

Re: Hak holowniczy GM pomoc przy identyfikacji

Post2016-11-21, 17:44

Posiadam taka końcówkę od astry g combi

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka